Sponsorzy Konkursu Daj Się Poznać 2017

Serdecznie dziękujemy za wsparcie wszystkim wymienionym firmom, organizacjom i osobom. Dzięki Wam ta incijatywa jest tak wyjątkowa!

Nawet teraz, po zakończeniu rejestracji, nie jest za późno! Twoja firma może znaleźć się w tym wyśmienitym gronie. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu!

Partner Strategiczny
Microsoft

Firma Microsoft od lat tworzy rozwiązania przyjazne programistom. Niestrudzenie wspiera także polską społeczność programistyczną, pomagając inicjatywom oraz organizując własne, nietuzinkowe akcje. Zapoznaj się z ofertą Dev Essentials, aby zobaczyć jak bezpłatnie możesz wykorzystać narzędzia oferowane przez Microsoft, chmurę Azure a także wziąć udział w szkoleniach (w tym Pluralsight).

Sponsorzy Diamentowi
Objectivity

Dla Objectivity rozwój jest tak samo ważny, jak tworzenie kodu. Dlatego z przyjemnością kolejny raz bierzemy udział i patronujemy konkursowi "Daj się poznać"! Jesteśmy brytyjską firmą IT, w której tworzymy oprogramowanie i rozwiązania biznesowe dla międzynarodowych klientów. W naszym wrocławskim biurze zatrudniamy blisko pół tysiąca ekspertów IT, a obecnie prowadzimy także projekty w Warszawie i Berlinie. Co roku z sukcesem organizujemy konferencję WROC# hołdującą idei wymiany wiedzy. Nasza firma jest często nagradzana – możemy poszczycić się tytułem Great Place to Work i niedawno przyznanym nam wyróżnieniem Ruban d’Honneur dla jednego z najlepszych pracodawców w Europie! Odwiedź http://joinus.objectivity.co.uk i dowiedz się o nas więcej!

Ivanti

Ivanti (dawniej LANDESK) jest amerykańską firmą tworzącą własne systemy do zarządzania środowiskiem IT. Od kilku miesięcy buduje zwinne zespoły programistyczne w nowym centrum R&D w Warszawie, rozwijając produkty wykorzystywane przez klientów na całym świecie (np. Louis Vuitton, Schindler, Amazon, Ricoh i wiele innych).

Sponsorzy Złoci
Konnekt

KONNEKT Search & Selection is Malta’s leading professional Recruitment Agency. KONNEKT team is composed of a team of professionals that exclusively recruits IT talent, ranging from software to networking and infrastructure. Throughout 2016, we have successfully recruited candidates from three different continents with varying skill set ranging from junior profiles to C-level.

Ceneo

Ceneo.pl jest drugim co do wielkości serwisem e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert – optymalnych zarówno pod kątem ceny, jak i szybkości dostawy, kosztów przesyłki oraz bezpieczeństwa transakcji.

Sponsorzy Srebrni
CentrumKrzeseł.pl

Polecany sklep z krzesłami biurowymi - i nie tylko! Dostarcza krzesło Ergohuman do puli nagród.

CodersLab

Coders Lab to największa w Polsce szkoła programowania. Od ponad 3 lat zmienia oblicze edukacji. Co miesiąc pomaga setkom osób rozwiać wątpliwości i odnaleźć swoją ścieżkę w IT, nie tylko ucząc programowania, ale także wspierając w znalezieniu pierwszej pracy w branży.

Sponsorzy Brązowi
7N

7N to pochodzący z Danii agent doświadczonych kontraktorów IT. Promujemy ich kompetencje u naszych klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego finansową przejrzystość, wsparcie w rozwoju zawodowym i zawodową stabilność. Ten model konsultingu IT, w Polsce realizowany z sukcesem już od 12 lat, daje nam niezmiennie świetną opinię w społecznościach developerskich różnych technologii.

Future Processing

Future Processing to firma technologiczna specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla zagranicznych klientów prowadzących działalność w różnych sektorach rynku. FP nie tylko dostarcza innowacyjne rozwiązania, ale także chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem organizując takie wydarzenia naukowe jak Quality Excites, FutureDevDay i DPTO oraz maraton programistyczny Deadline24. Chcesz dowiedzieć się więcej o Future Processing? Zapraszamy na http://www.future-processing.pl.