Uczestnik: Paweł Srebniak

Paweł Srebniak Paweł Srebniak
Paweł Sylwester Srebniak (ur. 20 czerwca 1990 r. w Żarach ) - programista-pasjonat, devops z zauroczenia, bloger, przedsiębiorca, redaktor formicopedia.org portalu poświęconego mrówką.

Przygoda z programowaniem rozpoczęła się w podstawówce od grania w "sapera" zamiast malowania obrazków w paincie na lekcji informatyki. Jako karę wyznaczono napisanie prostej strony internetowej. Po wykonaniu zadania w ciągu 3 dni - zgłosił się do nauczyciela po informację jak programować gry... Obecnie programista z ponad 10 letnim stażem komercyjnym.

Prywatnie: Mol książkowy, hodowca mrówek, wolontariusz szlachetnej paczki, interesuje się rycerstwem z naciskiem na krzyżowców, strzelectwem, historią I i II Rzeczpospolitej.
Najnowsze posty
Linki dsp2017 część 1
Dzisiaj nietypowy wpis, z linkami które mi pomogły, zaciekawiły pomogły rozwiązać jakiś...
Kaizen metoda na lepsze jutro / projekt
Kaizen jest praktyką ciągłego, długofalowego doskonalenia produktu. Została wprowadzona i...
ansible-container w projekcie infragame.online
Ansible containers Ansible containers pozwala nam na budowanie obrazów dockera przy pomocy...
Docker compose – przygotowanie
Dzisiaj przygotujemy proste środowisko do mojego projektu – zainstalujemy i...
Projekt: Online Game Infra
Chcę przygotować infrastrukturę pod gry internetowe, które obsłużą miliony graczy. Do tego celu użyję m. in. Python 3.6, Flask, Docker, Ansible.
Czas i doświadczenie zdobyte podczas rozwijania projektu chciałbym przełożyć na swoja grę internetową, która będzie publicznie dostępna,

Gra będzie zbliżona do projektów takich jak plemiona, duma szlachecka czy sarmata. W chwili obecnej brak jest szczegółowych planów rozgrywki