Uczestnik: Paweł Cierzniakowski

Paweł Cierzniakowski Paweł Cierzniakowski
Najnowsze posty
Zainstalowałem nowy system i się nie zawiodłem
Mija już tydzień od kiedy zacząłem zabawę z instalacją macOS Sierra na moim PC....
Raspberry Pi – pierwsze kroki
Skoro „pierwsze koty za płoty”, to rozpoczynamy od podstaw obsługi...
Przygotowuję się do instalacji macOS na moim PC #2
Instalacja samego Clovera na MacBooku ograniczała się do potwierdzenia EULA...
Myślę o wprowadzeniu testów
Zanim zacznę dodawać kolejne funkcjonalności do aplikacji chciałbym zacząć porządnie...
Projekt: LeagueStats
League Stats to projekt powstający w celu lepszego zapoznania się z Symfony3, wykorzystywaniem API w aplikacji PHP oraz podniesieniem swoich kompetencji jako full-stack developer. Projekt ten wykorzystuje oficjalne API firmy Riot Games Inc. w celu pozyskania wyników gier rozegranych przez graczy mających swoje konto w tej aplikacji oraz grze League of Legends na serwerze Europe North i East (EUNE).

Głównym założeniem aplikacji jest gromadzenie i przetwarzanie danych o rozegranych grach w grze League of Legends we wszystkich kolejkach i wyciągnięcia statystyk z podziałem na każdą kolejkę z osobna, gdyż każda charakteryzuje się swoimi wyjątkowymi cechami.

W założeniach aplikacji nie może również zabraknąć elementów pozwalających na określanie dokonanych w grze zakupów i obliczania posiadanych obecnie zasobów w grze (punktów IP).

Przykładowe zastosowanie to możliwość wysyłania e-maili do właścicieli kont z podsumowaniem minionego tygodnia i/lub miesiąca w grze. Pozwala również pokazywać postęp osiągnięć i umiejętności zdobywanych w trakcie gry.
Youtube:
Snapchat:
Slack DevsPL: