Uczestnik: Michał Przybylak

Michał Przybylak Michał Przybylak
Z programowaniem zetknąłem się pierwszy raz już w podstawówce za sprawą mikrokontrolera CA-80. I chociaż było to wszystko bardzo ciekawe, to nie pokochałem na stałe niskiego poziomu. Nauczyłem się natomiast szacunku dla "wyższych poziomów abstrakcji", ponieważ rozumiem jak bardzo niektóre rzeczy potrafią być skompilowane pod spodem.

Od tego czasu minęło wiele, wiele lat. Dzisiaj jestem programistą z prawie siedmioletnim stażem - w większości w Javie, troszeczkę w C# a od czasu do czasu w "czym popadnie" :) Nie jest to może bardzo dużo, ale swoje przez ten czas zdążyłem się nauczyć.

Wierzę, że dobry programista to nie tylko wysoki skill w programowaniu, ale też rozumienie jak działają pozostałe role projektowe, rozumienie innych ludzi, rozwijanie się w różnych kierunkach - być może czasem na pierwszy rzut oka zupełnie nieprzydatnych lub niezwiązanych ze standardowym rozumieniem programowania. Ciekawość świata. Głód wiedzy. Ale też nie za wszelką cenę.

Lubię też pizzę ;) chyba bardziej niżbym sobie tego życzył :D
Najnowsze posty
Duet Display – czyli szybki sposób na dodatkowy monitor
Na temat tego jaka konfiguracja monitorów jest najlepsza, moglibyśmy debatować godzinami. Czy...
40-783: Hierarchia typów
Po dłuższej przerwie wracam do tematu języka C#. Przede mną kolejny rozdział Certficiation...
News Radar: AngularJS, Material Design i...
Czas na kolejny update projektowy. Dzisiaj opowiem o webjars i wskażę kilka rzeczy na które...
Relacja z Boiling Frogs 2017
Dzisiaj chciałem się z wami podzielić moimi wrażeniami po drugiej edycji konferencji Boiling...
Projekt: News Radar
News Radar pozwala być na bierząco z newsami, które Cię interesują. Po prostu dodaj swoje ulubione źródło do aplikacji i przestań się przejmować, że coś cię ominie!