Uczestnik: Magdalena Limanówka

Magdalena Limanówka Magdalena Limanówka
Od ponad dwóch pracuje jako programistka. Równocześnie piszę pracę magisterską z projektowania elastycznych aplikacji biznesowych. Programowanie to moja pasja, a najważniejszy cel to nieustanny rozwój programistycznych umiejętności. Mam doświadczenie w projektach opartych na bazach danych MySql, PostgreSQL i MS SQL oraz programuje w C, C++, Ruby z użyciem ROR i PHP - Symfony oraz Zend.
Najnowsze posty
Polskie kobiety w IT, które podbiły męski świat...
Od samego początku, odkąd zaczęłam studiować EPI, bywać na wydarzeniach IT oraz obracać się w...
Symfony Command – stwórz własną komendę konsolową
Nie raz w aplikacjach potrzebujemy, aby pewne procesy wywoływały się regularnie. W Cross...
Walidacja formularzy w Symfony – 3 sprawdzone sposoby
Oto druga część z serii jak okiełznać formularze. W pierwszej mogłeś się dowiedzieć jak je...
Czy istnieje mistrz programowania?
Czy zastanawialiście się kiedyś czy istnieje mistrz programowania? Ciągle się rozwija,...
Projekt: Cross Skills
Aplikacja będąca bazą szkoleń z zaawansowana wyszukiwarką szkoleń/wykładów/warsztatów/eventów z tematyki sportu, aktywności fizycznej i dietetyki. Będzie można z niej korzystać, zarówno jako zalogowany, jak i niezalogowany użytkownik. Mając swoje konto w aplikacji użytkownik będzie mieć dostęp do panelu szkoleniowca i panelu studenta.
Szkoleniowcy będą mogli publikować swoją ofertę i promować się. Jeśli bilety na te wydarzenia będą płatne, aplikacja będzie pobierać symboliczną opłatę za publikacje, dzięki integracji z paypalem.
Student będzie mógł zapisywać się na wydarzenia przez swój panel, wystawiać opinie i oceny wydarzeniom oraz trenerom, w których uczestniczył. Dodatkową funkcją będzie prosty terminarz, gdzie użytkownik rozplanuje uczestnictwo w różnych eventach.