Uczestnik: Bogusław Boczkowski

Bogusław Boczkowski Bogusław Boczkowski
Urodziłem się w małej miejscowości o nazwie Trzcianka (woj. Wlkp) i mieszkam tu po dziś dzień. Obecnie studiuję na trzecim roku Informatykę na Politechnice Poznańskiej na Wydziale Elektrycznym. Mam już za sobą rok doświadczenia jako software developer w firmie Quad Graphics w Pile. Pasją do programowania "zaraziłem" się tak na poważnie jakieś 3 lata temu, wtedy też postanowiłem że zdobędę minimum tytuł inżyniera związany z tym kierunkiem :). Na co dzień pracuje głównie w .Necie, choć nie obcy mi JavaScript i jQuery.
Dziś już nie wyobrażam sobie, że kiedykolwiek mógłbym jeszcze zajmować się czymś innym niż programowaniem, oraz szeroko pojętym gronem rożnego rodzaju technologi z tym związanych.
Codziennie staram się pielęgnować swoją wiedzę związaną z programowaniem i bardzo lubię uczyć się nowych rzeczy.
Najnowsze posty
Asp.Net Core MVC na Ubuntu 16.04
Korzystając z możliwości jaka nadarzyła mi się dostając od mojego bardzo dobrego...
CRUD - RESTful API #4
Dziś pokażę jak zaimplementować w naszym API wszystkie CRUD'owe operacje.Spójrzmy na chwile na...
Implementacja wykresów
Zgodnie z zapowiedziami na temat ostrej pracy nad projektem, chciałbym zaprezentować w pełni...
Aplikacja MyWallet gotowa do testów
Dziś 1 maja aplikacja MyWallet po raz pierwszy ujrzała światło dzienne, jest ona dostępna pod...
Projekt: MyWallet
MyWallet to aplikacja, która umożliwia użytkownikowi zapisywanie swoich dziennych wydatków do bazy danych. Użytkownik ma możliwość zestawienia wszystkich kosztów w tabeli i przeglądania ich pod względem różnych kryteriów. Miesięczne i tygodniowe wykresy umożliwiają użytkownikowi wyciągania różnego rodzaju wniosków i analizy co w przyszłości pozwoli lepiej zapanować nad swoimi wydatkami, a co za tym idzie oszczędzać pieniądze :)