Uczestnik: Błażej Rybczyński

Błażej Rybczyński Błażej Rybczyński
Jestem pasjonatem programowania i rozwoju osobistego. Lubię być kreatywny, tworzyć, przemieniać swoje pomysły na postać fizyczną, czy to poprzez kodowanie czy pisanie. Od zawsze jestem też ciekawy świata i otwarty na nową wiedzę i idee.

Przy tworzeniu aplikacji ważna jest dla mnie dobra organizacja pracy i jakość finalnego produktu (stąd moje zamiłowanie do testów, continuous delivery, metodologii Scrum i wzorców projektowych).

Mam blisko 6 lat doświadczenia w zawodzie, pracowałem w startupie oraz dużej korporacji dla jeszcze większej korporacji, aktualnie pracuję w agencji kreatywnej w łódzkim zespole niezwykle utalentowanych i uzdolnionych osób.

Poza programowaniem uwielbiam słuchać muzyki, czytać książki i komiksy. Uwielbiam spotkania ze znajomymi, gry planszowe, yerba matę i piwo kraftowe. Lubię od czasu do czasu ugotować coś dobrego. Ostatnio znalazłem wielką radość w różnorodnych ćwiczeniach ze sztangą.

Więcej o mnie: http://www.aroundthedev.pl/o-mnie/
Najnowsze posty
Założenia Personal Scrum, czyli jak chcę wykorzystać...
Dziś chciałbym pokazać Ci w jaki sposób chcę zarządzać swoimi życiowymi celami. Zauważ,...
Jak napisać dobrą specyfikację funkcjonalną, czyli o...
W poprzednim poście na temat dokumentacji opisałem trzy grzechy główne popełniane...
Założenia projektu PersonalScrum – Dziennik Developera...
Witaj w pierwszym wpisie z serii Dzienników Developera. Będę tutaj opisywać krok...
Trzy grzechy główne popełniane przy tworzeniu...
Dziś chciałbym podzielić się swoimi poglądami z Tobą na temat kluczowej części...
Projekt: PersonalScrum
PersonalScrum w założeniu ma być prostym systemem, który pozwoli zarządzać swoim najważniejszym projektem - życiem, korzystając w uproszczeniu z narzędzi oferowanych przez metodologię zarządzania projektami Scrum.

Głównym celem mojego projektu jest przede wszystkim zmierzenie się z przelaniem mojej idei implementacji Scruma do zarządzania swoim rozwojem osobistym na papier/kod. Oprócz tego po ponad roku przerwy chcę wrócić do C# i w końcu nauczyć się też TSa i Angulara.

Pewnie nie starczy czasu w trakcie konkursu, ale jeśli idea wypali to w planach jest też nauka Xamarina i stworzenie aplikacji mobilnych.

Więcej szczegółów odnośnie tego pomysłu i powodów wyboru takiego tematu pojawi się na blogu wkrótce.
Youtube:
Snapchat:
Slack DevsPL: blazej.rybczynski