Uczestnik: Bartłomiej Cis

Bartłomiej Cis Bartłomiej Cis
Mam 28 lat. Osiem lat życia poświęciłem Geofizyce i branży naftowej, mieszkałem w Londynie. Postanowiłem wrócić do Polski i zmienić branżę. IT wyglądało na dobry wybór. Zacząłem od Web Designu i sprzedaży/marketingu by ewoluować do Web Developera. Po drodze zorientowałem się nie tylko jak wielu programistów brakuje na rynku pracy ale przede wszystkim jak ogromne jest zainteresowanie tą profesją wśród młodych ludzi. Zwłaszcza tych, którzy wybrali wcześniej inną ścieżkę edukacji. Często nie wiedzą jak zacząć programować. Rozumiem ich potrzeby i chcę im pomóc.
Najnowsze posty
Daj się poznać 2017- Seria Portfolio – Lista wpisów.
Poniżej znajduje się kompletna lista wpisów z Serii Portfolio. Seria Portfolio jest […]...
Pierwsza praca jako Web Developer cz.3 – rozmowa...
Pierwsza praca jako programista jest Twoim celem i intensywnie przygotowujesz się do […]...
Polska Społeczność Programistyczna – materiały pisane...
Ostatnio pisałem TU i TUTAJ o szukaniu pierwszej pracy jako Web Developer. […] The post...
Pierwsza praca jako Web Developer – przygotowanie cz.2.
Czego potrzebujesz w swoim CV aby znaleść pierwszą pracę jako Software Developer? […]...
Projekt: Strona Portfolio
Bezpośrednim celem projektu jest wytłumaczenie młodym adeptom IT lub tym którzy marzą o karierze Web Developera jak krok po kroku zbudować swoją profesjonalną stronę portfolio która pomoże im w zdobyciu pierwszej pracy lub klientów. Sam zaczynam swoją przygodę z programowaniem więc rozumiem potrzeby i pytania początkujących.
Poza elementarnym celem projektu jak i bloga chciałbym pomóc popularyzować polską branżę IT i wzmocnić ją poprzez inspirowanie i pokazanie młodym ludziom na realnym przykładzie jak zostać programistą bez specjalistycznego wykształcenia wyższego.
Youtube:
Snapchat:
Slack DevsPL: